Karaköy Otomatik Kapı Servisi

Karaköy Otomatik Kapı Tamiri

Karaköy sadece İstanbul'un değil, ülkemizin hatta dünyanın en sıra dışı mahallelerin, sokakların ve bu alanlara bölgenin dokusuna uygun  kafelerin, restoranların tasarımcıların olduğu bir bölgedir. Burada nitekim sıra dışı kapılara da denk gelmek mümkündür. Özellikle çok ilginç otomatik kapılar var ama yine de Karaköy otomatik kapı tamiri ile de dönem dönem firmamıza gelen şikâyetlerin olduğu bir yerdir. Firmamız da bu alanda en doğru, en güvenilir çözümleri sunar.

Otomatik Kapı Tamiri Hizmet Süreci

Karaköy otomatik kapı tamiri işin özünde benzerlerinden çok da farklı değildir. Alanında uzman personellerimiz öncelikle Karaköy semtine gelerek ilgili adreste arızanın ne olduğunu belirler. Bunun akabinde müşteriye bilgi vererek onayı alındıktan sonra  yapılacak işlemlere başlarlar. Gerekli olması durumunda otomatik kapı parça değişimi işlemi yapılır. Değişen parçalar garantili ve orijinal olan parçalardır. Personellerimiz kurumsal çizgiden profesyonel olarak hizmet verirler.

Karaköy otomatik kapı tamiri noktasında fiyatlarımız ise hizmet  kalitesi göz önüne alındığında son derece uygun olup ödeme noktasında her türlü kolaylık gösterilir.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search