Firuzköy Otomatik Kapı Servisi

Firuzköy Otomatik Kapı Tamiri

Firuzköy otomatik kapı tamiri olarak uzun yıllardır otomatik kapı sistemleri konusunda otomatik kapı imalatı tamir bakım ve montaj hizmetleri vermektedir. Kullanım alanına göre farklı model seçeneklerine sahip olan otomatik kapılarda en çok tercih edilen model yan tarafa kayan modeller olmaktadır.

Diğer modeller ise teleskopik yana kayan, dairesel yana kayan, tam hermetik, yarı hermatik otomatik döner kapı ile manuel kaplı şeklinde farklı seçenekleri, bulunmaktadır. Radarların bir cisim hareketi algıladığından açılır ve kısa bir süre sonra kapanması özelliğine sahiptir.

Marketlerde ve alışveriş mağazalarında sıklıkla gördüğümüz yana kayar otomatik kapı sistemleri insan gücüne ihtiyaç duymadan giriş çıkışları pratik bir şekilde sağlamaktadır. Bu tarz kapıların sorunlarını eksik olmadığı için Firuzköy otomatik kapı tamiri servisine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Kurumsal firma olarak otomatik kapı tamiri konusunda üst düzey hizmet sunmaktayız.

Firuzköy Otomatik Kapı Tamiri Fiyatı

Firuzköy otomatik kapı tamiri fiyatı arızanın durumuna göre değişmektedir. Fiyat teklifi ya da tamiri hizmeti almak için kurumsal firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Bozulan veya arıza veren yanakayar otomatik kapılarınızı uzman ekibimizle yerinde onarıp hizmete alıyoruz. Hızlı servis için 0534 312 5696 | Hadi Usta ile görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz

Otomatik Kapı Tamiri ve Bakımının Önemi

Firuzköy yana kayar otomatik kapı tamiri ekibi olarak firmamızca görevlendirilen profesyonel ekip ile birlikte çözüme odaklı tamir işlemleri hizmeti sunmaktayız. Bakım ve onarım yapılmaz ise otomatik kapılarda oluşacak takılmalar, binaya giriş ve çıkışta aksamalara sebep olabilir. Firuzköy fotoselli kapı servisi olarak bu aksamaları tamamen ortadan kaldırıyoruz. Gerekli bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Seksiyonel otomatik kapılardaki fotosel kart tamiri, ana kart tamiri, trafo tamiri, motor, kayış, dişli tamiri firmamızın garantili işçiliğiyle tamir edilmektedir. Tamir olmayacak kadar zarar görmüş kumandalı otomatik kapı mekanizmaları yenisi ile değiştirilmektedir.

Avcılar Otomatik Kapı Tamiri, İstanbul Firuzköy'e parça garantili otomatik kapı tamir bakım hizmeti vermektedir. Avcılar'da Firuzköy, Gümüşpala, Denizköşkler ve Ambarlı'da tamir ve bakım yaptığımız işlerde önemli referanslara sahip firmayız

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search