Hakkımızda

Çınar Otomatik Kapı Sistemleri, 2010 yılından beri İstanbul genelinde otomatik kapı tamir servisi hizmeti vermektedir. Firmamız Bahçelievler Mahmutbey'deki merkezden İstanbulun tüm ilçelerine uzman ekiplerle otomatik kapı ve otomatik kepenk sistemlerinin montaj, bakım ve onarım hizmetini götürmektedir.

Firmamız otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet vermiş bir kadroya sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olan firmamız fotoselli kapı sistemlerinin marka bazında yedek parça garantili hizmet vermektedir.

Fotoselli Otomatik Kapı arızalarında 0534 312 56 96 nolu telefonumuzdan servis yazdırabilirsiniz. Mobil ekibimiz en kısa sürede yerinde keşif yaparak kapı arızalarını yerinde gidereceklerdir.

Bu deneyim ve bilgi birikimiyle otomatik kapı uygulamalarında imalat, montaj ve tamir işlerinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Fotoselli Kapı sistemlerindeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine yenilikleri aynı anda aktarma gayreti içerisindedir. Her işi yapan değil, sadece alanında uzmanlaşarak bir işi yapan bir anlayışla yüzde yüz müşteri memnuniyetini birincil hedef görmekteyiz. Yaptığı işi seven bir kadroyu kurarak, proje aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar, deneyimli ve eğitimli uzman bir kadro ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Marka bağımsız otomatik kapı tamirinde model ayırmaksızın mevcut kapı ve geçiş sistemlerinizin bakım onarımı garantili olarak yapmaktayız. Otomatik kapı sistemlerindeki kontrol kartlarının da onarımı için firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Ülkemizde ürün ve yedek parça tedarik sıkıntısı bulunmayan dünya çapında kendini kanıtlamış İtalyan ve Alman menşeili markaların yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca ülkemizin saygın yerli üreticilerinden olan SİNUS ve KONTAL Elektronik gibi firmaların ürün ve yedek parçalarını bizden tedarik edebilirsiniz.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search