Fotoselli Kapı Sistemleri

Otomatik yana kayar kapı olarak teknik bir ad verilen sistemin, halk arasında fotoselli kapı adlandırılır. Bunu sebebi kapıya yaklaşan kişilerin algılanmasını sağlayan infrared veya mikrodalga radarlar, halkımız tarafından fotosel olarak bilinir.
Sistemin çalışma prensibi ise, kapı boşluğu üzerine asılan bir ray üzerinde kayarak hareket eden tek veya çift yöne açılan kanatlardan oluşan bir kayar kapı düzeneğinin otomatik hale getirilmesidir.

Kayar Kapı Sistemleri

Endüstriyel mekânlarda özelikle yoğun trafik yaşanmayan mahallerde güvenlik ön planlı kapı sistemleridir. Konut ve villa uygulamalarında çevre düzenlemesi ve mimariye ferforje uygulamaları ile mükemmel uyum sağlar.

PVC Kapı Sistemleri

Çok amaçlı tavana açılır paletli kapılar çelik veya alüminyumdan imal edilmiştir. İç hacmi daraltmaz, ferah ve güvenlidir. Emniyet sistemi, manuel sistem ve sızdırmazlık özelliklerine sahiptir. Yüksek açma/kapama gerektiren yerlerde uygun çözümdür.

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engellemek açısından kontrollü bir şekil de böler. Bu kullanım mantığı işletmelerde işin tasarrufu da sağlamaktadır.
Otomatik fotoselli kayar kapı sistemleri giriş cephelerinde şeffaflığın getirdiği davetkarlığı ön plana çıkartarak mimari bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır. Fotoselli otomatik kapılar, her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir.
Otomatik fotoselli kapılarda, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir.

Dairesel Kapı Sistemleri

Tek ve çift kanat kapı uygulamalarında problemsiz en uygun çözümdür. Proje tasarım şekline göre 90° üzeri açılma imkânı da sağlamaktadır. Kompakt ve modern tasarımı ile sisteme çağdaş estetik bir görünüm kazandırır. Mafsal kollu tasarım modelleri, çok büyük ve ağır kapıların yer sorunu olmaksızın her açıda rahatlıkla çalışmasına imkân verir.

Döner Kapı Sistemleri

Yoğun trafiği olan bina girişlerinin güvenli ve kullanıcı dostu olmaları için çözümler gereklidir. Yüksek verimli performans ile tasarlanmış akıllı ve entegre çözümler sunar. Görünümleri de cephelerin tasarımı için yaratıcı bir etki alanı sağlar.

Kollu Bariyer Sistemleri

Yoğun ve hız gerektiren her türlü giriş çıkış mahallinde vazgeçilmez ürünlerdirler. Kurulacağı yer ve pozisyona göre destek ayaklı veya destek ayaksız çalışmaya uygun bir dizayna sahiptirler. Alçak tavanlı girişler için kırma kollu modelleri mevcuttur. Destek ayağının kaçınılmaz olduğu uzun kollu projelerde destek ayağının montesi mümkün olmaz ise seyyar destek çatallı modeller en uygun çözümdürler.

Garaj Kapı Otomasyonu

Villa veya yazlık garajları için en ideal kapı sistemidir. Çok amaçlı tavana açılır paletli kapılar çelik veya alüminyumdan imal edilmektedir. Ekonomik olmasının yanında son derece güvenlidir. 
Otomatik kumanda veya manuel olarak açıp kapanabilme özelliği sayesinde oldukça pratiktir. Yukarı aşağı doğru hareket ederek iç hacmi daraltmaz. Emniyet sistemi, manuel sistem ve sızdırmazlık özelliklerine sahiptir.

Kepenk Panjur Sistemleri

Ev ve iş yerinizle uyumun yanı sıra her ortamda güven, ısı tasarrufu ve ışık yalıtımı konusunda azami sızdırmazlık sağlar. Uzaktan kumandalı ve manuel kullanılabilen sistemler, pencere ve garajlar için konforlu bir kullanım sunar.

Image

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search