Yanakayar Fotoselli Kapı Tamiri

Yanakayan Otomatik Kapı Tamiri

Büyük işhanları ve AVMlerde binaların yükünü yanakayar otomatik kapılar çekmektedir. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu AMV, han, işhanı, fabrikalarda otomatik kapılar neredeyse 3 vardiya 24 saat açılıp kapanırlar. Bu kadar yüke rağmen sıklıkla arıza vermezler. Arıza verdiklerinde ise Çınar Otomatik Kapı Sistemleri ekibi anında müdahale ederek arızaları yerinde tamir ederler.

Kentsel dönüşümle birlikte inşaat sektöründe gelişmelere paralel kapı sistemleri de farklı model ve sistemlerde kendini geliştirmiştir. Binalardaki dış kapılar PVC ve Alüminyum kapılar otomatik yana kayar şeklinde rağbet görmüştür.

Günümüzde otomatik kapı kullanımı kolay olduğundan en çok tercih edilen kapı sistemleridir. Elle sabah açıp akşam kapatma sorunu olmadan kumanda sistemi olduğundan otomatik kapılar, otomatik kepenkler son yıllarda iş yerleri ve garajlarda tercih edilen bir sistemdir.

Ekmek fırını, pastaneler, hastaneler, fabrika, beyaz eşya, kuruyemişçi, şarkuteri, cafeler, imalathaneler, restorantlar ve giriş-çıkışı çok yoğun olan binalar için otomatik kapılar çok elverişli, şık ve modern kapılardır.

Yanakayar Fotoselli Otomatik Kapı Tamir Servisi

İstanbul her bölgesi için oluşturmuş olduğumuz işinde tecrübeli usta kadromuz servis araçlarımız ile anında hizmet etmekteyiz. Arızalanan, bakıma ihtiyacı olan yanakayar otomatik kapıların tamiri için firmamızı arayarak hizmet talep edebilirsiniz..

Unutmayın yanakayar otomatik kapı tamiri teknik bilgi olmadan tamir edilemez. İstanbulun tüm ilçelerinde en deneyimli otomatik kapı tamir servisi olarak; servis ağımız ile tüm ilçelerde montaj ve uygulamada bulunuyoruz.