Fotoselli Otomatik Kapı Tamiri

Fotoselli Otomatik Kapı Tamiri
Fotoselli Otomatik Kapı tamiri

Yanakayar fotoselli kapılar her türlü mağazalar, bankalar, büro, otel, süper marketler, restaurantlar, üniversiteler, idari merkezler, is merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.10 yıldan fazla zamandan beri, fotoselli kapı tamir servisi veren firmamız İstanbul'da AVM, işhanı, fabrika ve ofislerin kapı arızalarını parça garantili gidermektedir.

Firmamız, fotoselli otomatik kapı tamirinde gerekli teknik donanıma sahip ustalara çalışmaktadır. İstanbulun tüm ilçelerine yerinde servis hizmeti veriyoruz. Otomatik cam kapı tamirinde yedek parça garantisiyle, işlemleri yapıyoruz.

Yanakayar otomatik kapı modelleri içinde en kullanışlı ve tercih edilen fotoselli kapı sistemleridir. Buna ilaveten ikinci olarak dairesel yanakayar modelleri kullanılmaktadır. Ayrıca teleskobik yanakayar, yarı hermetik, tam hermetik kapılar, manuel ve otomatik döner kapı sistemleri de işhanları ve avmler tarafından kullanılan modellerdir.

Yoğun giriş - çıkışların olduğu işhanı, avm, plaza gibi binalarda fotoselli yana kayar kapılar en çok tercih edilenlerdir. Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engellemek açısından kontrollü bir şekil de böler. Bu kullanım mantığı işletmelerde işin tasarrufu da sağlamaktadır. Otomatik fotoselli kayar kapı sistemleri giriş cephelerinde şeffaflığın getirdiği davetkarlığı ön plana çıkartarak mimari bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır.

Fotoselli otomatik kapılar, her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir. Yanakayar fotoselli kapılarda, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir.

Fotoselli Otomatik Kapı Tamir Servisi

Fotoselli otomatik kapı arızalarında yetersiz teknik bilgi ile tamir etmeye kalkışmayın. Varolan arızayı büyütme riskiniz fazla olacaktır. Ayrıca elektronik kısıma da zarar verebilirsiniz. Otomatik kapı ve kepenk arızalarında uzman teknik elemanlarımızdan servis talep edebilirsiniz. 0534 312 56 96 nolu telefonda Hadi Usta'dan arıza kaydı oluşturarak size en kısa sürede teknik ekibi yönlendirilecektir.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search