Seksiyonel Otomatik Kapı Tamiri

Seksiyonel Otomatik Kapı Sistemleri, uzaktan kumandalı olarak kullanılabilen, dış etkenlere karşı koruma sağlayan, güvenlik, yalıtım ve kullananlar açısından emniyetli ve uzun ömürlü kapılardır. Genellikle fabrikalarda, işyerlerinde, ev ve site garaj girişlerinde kullanılır

Seksiyonel kapların dekoratif göbek ve oval veya dikdörtgen camlı modeller vardır. İhtiyaç halinde personel kapısı ilave edilebilmektedir. Seksiyonel garaj kapısı tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasında boşluğu en uygun şekilde kullanmak suretiyle ray içinde kayarak çalışır. Torsion (kurmalı) yay sistemi sayesinde manuel olarak kolaylıkla açılabilir. Kapı ağırlığı kullanıcıyı etkilemez.

Yukarı doğru çıkmasını sağlayan Pnömatik güvenlik sistemli bu kapılar bir cisme değmesi halinde kapının durmasını sağlar. İsteğe bağlı olarak emniyet fotoseli ilave edilebilmektedir. Halat sisteminde kopma ve çarpmalara karşı kapının düşmesini engelleyen aparat mevcuttur. Servis kapılı modellerde servis kapısı altına yerleştirilen manyetik sviç sayesinde servis kapısı açıkken kapı buton veya kumanda ile çalışmamaktadır.

İstanbulun tüm ilçe ve semtlerine oluşturmuş olduğumuz servis araçlarımızla işinde tecrübeli usta kadrosu ile otomatik kepenk, otomatik kapı, otomatik panjur, fotoselli kapı, seksiyonel kapı, endüstriyel kapı tamir - bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Otomatik kapı servis ve tamirinde uzman personel desteği sunmaktadır.

Seksiyonel otomatik kapılar içi poliüretan dolgulu, dışı çelik ya da opsiyonel alüminyum kaplı panellerden oluşmuş olup son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. İşyeri güvenliğini hırsızlık ve benzeri olaylara karşı koruyucu özelliği vardır. Seksiyonel kapı imal edilirken, uzaktan kumanda ve radar sistem gibi elektronik tekniği ile inanılmaz donaımlarla hayatı kolaylaştırır. uzaktan da açılabilir bu kapı, radar sistemi ile de açılabilir. Seksiyonel kapı imalatı isteğinize göre projeye uygun olarak yerine monte edilir.

Arıza ve talepleriniz için sistemimizde bulunan iletişi araçlarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Seksiyonel Otomatik Kapı Tamiri

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search