Haznedar Otomatik Kapı Servisi

Haznedar Otomatik Kapı Tamiri

İstanbul kentinin her bir bölgesi farklı özellikler içeriyor. Nitekim İstanbul'un Güngören ilçesine bağlı olan Haznedar'da kendine özgü, sıcak ve sakin halleri ile dikkat çekerken modern de bir görünümü bulunuyor. Burada olan evler, işyerlerinde artık otomatik kapılar yeni binalarda yerini almış durumdadır. Yine de kimi zaman diğer kapılara göre daha hassas ürünler olduğu için arıza ve sorunlar yaşanabiliyor. Bu durumlarda da Haznedar otomatik kapı tamiri hizmet alımı için firmamıza başvurular geliyor.

Fotoselli Otomatik Kapı arızalarında 0534 312 56 96 nolu telefonumuzdan servis yazdırabilirsiniz. Mobil ekibimiz en kısa sürede yerinde keşif yaparak kapı arızalarını yerinde gidereceklerdir.

Otomatik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır?

Firmamız otomatik kapı servisi işinde yıllarca hizmet vermiş bir kadroya sahiptir. Haznedar otomatik kapı Servisi, diğer lokasyonlarda alanında uzman bir kadro ile hizmet veren firmamıza böyle bir istem geldiği zaman, hiç vakit kaybetmeden elemanlarımız adrese giderek durum tespiti yapıyor. Akabinde otomatik kapının türü ne olursa olsun müşteri onayı alınarak tamir işlemi gerçekleştiriliyor.

Otomatik Kapı Tamiri Fiyatları Hakkında 

Fiyatlarımız hakkında da bilgi vermek gerekir ise Haznedar otomatik kapı tamiri örneğinden yola çıkarak standart bir işçilik ücreti alınıyor. Bunun yanı sıra parça değişimi varsa parça değişim ücreti alınıyor. Çalışan elemanlarımız teknik bilgiye sahip üst düzey bireylerden oluşmaktadır. Çınar Otomatik Kapı, fotoselli kapı sistemlerinin marka bazında yedek parça garantili tamir hizmeti vermektedir.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search