Beşyol Otomatik Kapı Servisi

Beşyol Otomatik Kapı Tamiri

İnşaat sektöründeki yeni tasarımların hemen hemen tamamında otomatik kapılar kullanılıyor. Bu kapılar mekanların trend bir görsele sahip olmaları için özel bir dizayn oluşturuyor. Ancak bu kapılarda yanlış bir kullanım veya işlem arıza oluşmasına sebep olabiliyor. Beşyol otomatik kapı tamiri firmamız otomatik kapılarda ortaya çıkan tüm arızaları gideriyor.

En teknik çalışmalarla, teknolojik cihazlar yardımıyla otomatik fotoselli kapıların arızalarını gidermekteyiz. Arıza çıkarması mağduriyet oluşturan bu kapılara yönelik sorunlar için beşyol otomatik kapı tamiri firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Beşyol Yana Kayar Kapı Tamircisi

Otomatik kapılarda en çok tercih edilen modellerden olan yana kayar kapıların arızasını gidermekteyiz. Fotoselli, alüminyum fotoselli, dönerli ve seksiyonel kapılarda ortaya çıkan her türlü arıza için beşyol otomatik kapı tamiri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. En hızlı sürede arıza oluşan mekâna gelerek hizmet sunmakta ve mağduriyet yaşama durumuna imkân bırakmamaktayız. Açılmama, kapanmama, sensor, sigorta ve farklı otomatik kapı arızaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdan ekonomik fiyatlı otomatik kapı tamir hizmetleri alabilirsiniz.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search