Çırpıcı Otomatik Kapı Servisi

Çınar Otomatik Kapı Sistemleri, İstanbul'da tün ilçelere hızlı servis hizmeti vermektedir. Elektrikli Otomatik kapı tamirinde hızlı kalıcı çözüm üreten güvenilir bir firmadır. Gerekli teknik bilgiye sahip olan firma çalışanları fotoselli kapı sistemlerinin marka bazında yedek parça garantili hizmet vermektedir.

Firmamız otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet vermiş deneyimli bir kadroya sahiptir. Bu deneyim ve bilgi birikimiyle Zeytinburnu'nda otomatik kapı uygulamalarında imalat, montaj ve tamir işlerinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Çırpıcı Otomatik Kapı Tamiri

Son yıllarda lüks yapıların giriş bölümlerinde otomatik açılan ve kapanan kapılar kullanılıyor. Bu kapılar hoş bir görsel sağlarken defalarca açılıp kapanması sebebiyle zaman zaman arıza çıkarabiliyor. Bazen mekanizmada oluşan bir hata bu arızalara sebep verirken bazen ise elektrik kesintisi arıza oluşumuna sebep olabiliyor. Çırpıcı otomatik kapı tamiri hizmetlerimizde Çırpıcı ilçesinde meydana gelen otomatik kapı arızalarını tamir etmekteyiz. Firmamıza ulaşarak otomatik kapı arızası işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bizlerle iletişim kurarak otomatik kapılarda oluşan arızaları giderebilirsiniz.

Çırpıcı Fotoselli Kapı Arızalarının Tamiri

Fotoselli kapılar, sensor usulüyle çalışan kapıları oluşturuyor. Bu yapılar dikkat edilmediğinde arıza çıkarabiliyor. çırpıcı otomatik kapı tamiri firmamız hızlı ve kaliteli çalışmalarıyla her zaman en nitelikli şekilde hizmet sunuyor. Firmamıza ulaşarak fotoselli, yana kayar, alüminyum ve seksiyonel kapı arızalarını giderebilirsiniz. En nitelikli şekilde hizmet sunan firmamızdan çırpıcı otomatik kapı tamiri hizmeti alabilir, cazip fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yılların deneyimiyle hizmet sunan firmamızla iletişim kurarak otomatik kapılarda ortaya çıkan her türlü arızayı giderebilirsiniz.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search