Cevizlibağ Otomatik Kapı Servisi

Çınar Otomatik Kapı Sistemleri, İstanbul'da tün ilçelere hızlı servis hizmeti vermektedir. Elektrikli Otomatik kapı tamirinde hızlı kalıcı çözüm üreten güvenilir bir firmadır. Gerekli teknik bilgiye sahip olan firma çalışanları fotoselli kapı sistemlerinin marka bazında yedek parça garantili hizmet vermektedir.

Cevizlibağ Otomatik Kapı Tamiri

İstanbul'un Avrupa yakasında bir semt olan Cevizlibağ aynı zamanda son yıllarda giderek yaşanan gelişim ve değişimi ile de dikkat çekmektedir. Nitekim Cevizlibağ son yıllarda özellikle çok değişik alanlarda kullanılan otomatik kapıları ve modern binaları ile de göz dolduran bir semttir.

Otomatik kapılar da bazen mekanik, bazen elektriksel nedenlerden ötürü sorunlar ortaya çıkabiliyor ve böylesi hallerde de firmamıza Cevizlibağ otomatik kapı tamiri için talepler geliyor.

Otomatik Kapı Tamiri Nasıl Yapılır?

Cevizlibağ Otomatik Kapı Tamir Servisi, örneğinden yola çıkarak otomatik kapı tamiri nasıl yapılır sorusunun yanıtını vermek gerekir ise öncelikle ilgili adrese alanında uzman ve deneyimli yıllardır bizim bünyemizde olan mavi yakalı personelimiz gider ve sorusunun ne olduğunu tespit eder ve müşteriye bildirir.

Gerekli olması durumunda parça değişimi de yapılır. Cevizlibağ otomatik kapı tamiri noktasında fiyatlarımız verdiğimiz hizmet kalitesi göz önüne alındığında son derece uygundur. Kapı türü ne olursa olsun standart bir servis ücreti vardır. Varsa değişen parça o da faturaya yansıtılır.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search