Gümüşpala Otomatik Kapı Servisi

Gümüşpala Otomatik Kapı Tamiri

İnşaat sektörünün gelişme göstermesi eski tip birçok materyalim yerine yenilerinin eklenmesini sağladı. Bu yeniliklerden biri olan otomatik kapılar, kişilerin kullanımında kolaylıkları sağladı. Bu kapıların çok yoğun kullanılması ise zaman zaman arıza vermesine sebep oluyor. Bu arızaların giderilmesi işini ise profesyonel çalışmalar yapan firmalar üstleniyor. Firmamız İstanbul ilinin birçok ilçesinde olduğu gibi Gümüşpala otomatik kapı tamiri alanında da hizmet sunuyor. Otomatik kapı arızalarınızda bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Gümüşpala Otomatik Kapı Tamircisinden Üstün Hizmetler

AVM, han, mağaza, site ve her türlü meskeninizin otomatik kapılarında oluşan arızalar için Gümüşpala otomatik kapı tamiri firmamızı tercih edebilirsiniz. Yanakayar, alüminyum fotoselli, fonksiyonel otomatik kapılarınız ve otomatik kepenk ile panjur tamir işleriniz için Gümüşpala otomatik kapı tamiri firmamızdan en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Otomatik kapılarınızla ilgili sorunlar yaşıyor ve bu sorunları işinin ehli ve profesyonel bir firmadan hizmet alarak çözüme kavuşturmak istiyorsanız çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli tamir hizmetlerimizden yararlanabilir, uygun fiyatlarla otomatik kapı, kepenk ve panjur tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Gümüşpala otomatik kapı tamiri fiyatı arızanın durumuna göre değişmektedir. Fiyat teklifi ya da tamiri hizmeti almak için kurumsal firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Bozulan veya arıza veren yanakayar otomatik kapılarınızı uzman ekibimizle yerinde onarıp hizmete alıyoruz. Hızlı servis için 0534 312 5696 | Hadi Usta ile görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz

Otomatik kapı bakımı Siz ciddi masraflardan kurtarır

Gümüşpala yana kayar otomatik kapı tamiri ekibi olarak firmamızca görevlendirilen profesyonel ekip ile birlikte çözüme odaklı tamir işlemleri hizmeti sunmaktayız. Bakım ve onarım yapılmaz ise otomatik kapılarda oluşacak takılmalar, binaya giriş ve çıkışta aksamalara sebep olabilir. Gümüşpala fotoselli kapı servisi olarak bu aksamaları tamamen ortadan kaldırıyoruz. Gerekli bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Seksiyonel otomatik kapılardaki fotosel kart tamiri, ana kart tamiri, trafo tamiri, motor, kayış, dişli tamiri firmamızın garantili işçiliğiyle tamir edilmektedir. Tamir olmayacak kadar zarar görmüş kumandalı otomatik kapı mekanizmaları yenisi ile değiştirilmektedir.

Avcılar Otomatik Kapı Tamiri, İstanbul Gümüşpala'da parça garantili otomatik kapı tamir bakım hizmeti vermektedir. Avcılar'da Firuzköy, Gümüşpala, Denizköşkler ve Ambarlı'da tamir ve bakım yaptığımız işlerde önemli referanslara sahip firmayız

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search