Cihangir Otomatik Kapı Servisi

Cihangir Otomatik Kapı Tamiri

Otomatik kapılar günümüzde birçok farklı alanda farklı departmanlarda kullanılmaktadır. Giriş ve çıkışlardaki kolay açılır kapanır özelliği sayesinde hızla yayılan ve popülerleşen otomatik kapı sistemleri beraberinde profesyonel bir hizmet de gerektirmektedir. Olası olumsuz durumlarda karşılaşılabilecek sorunların çözümü için profesyonel bir yardım alınması gerekmektedir. Cihangir otomatik kapı tamiri birimi sizlere en hızlı ve en etkili biçimde hizmet vermektedir. Oluşan sorunları en aza indirmek adına bakım ve onarım işlemleri titizlikle firmamız tarafından yapılmaktadır. Cihangir otomatik kapı tamiri ekibimiz işinde profesyonelleşmiş, tecrübeli ve çözüm odaklı çalışanlardan oluşmaktadır. Ustalarımız deneyimli ve müşteriye sunulan hizmet konusunda oldukça titiz çalışmaktadırlar.

Otomatik Kapı Bakım Ve Onarımı

Deforme olma ya da fiziksel bir darbe sonucu oluşabilen hatalara ve takılmalara karşın etkili çözüm için Cihangir otomatik kapı tamiri birimimiz profesyonel yardıma hazır şekilde ilgili müşterilerimize hizmetlerimizi kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Yapılan bakım sonucunda uzun süreli kullanımlarda sorun çıkma oranı en aza indirilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz uzun yıllar boyunca verimli bir şekilde otomatik kapı sistemlerini kullanmaktadırlar.

Cihangir otomatik kapı tamiri fiyatı arızanın durumuna göre değişmektedir. Fiyat teklifi ya da tamiri hizmeti almak için kurumsal firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Bozulan veya arıza veren yanakayar otomatik kapılarınızı uzman ekibimizle yerinde onarıp hizmete alıyoruz. Hızlı servis için 0534 312 5696 | Hadi Usta ile görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz

Otomatik Kapı Tamiri ve Bakımının Önemi

Cihangir yana kayar otomatik kapı tamiri ekibi olarak firmamızca görevlendirilen profesyonel ekip ile birlikte çözüme odaklı tamir işlemleri hizmeti sunmaktayız. Bakım ve onarım yapılmaz ise otomatik kapılarda oluşacak takılmalar, binaya giriş ve çıkışta aksamalara sebep olabilir. Cihangir fotoselli kapı servisi olarak bu aksamaları tamamen ortadan kaldırıyoruz. Gerekli bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Seksiyonel otomatik kapılardaki fotosel kart tamiri, ana kart tamiri, trafo tamiri, motor, kayış, dişli tamiri firmamızın garantili işçiliğiyle tamir edilmektedir. Tamir olmayacak kadar zarar görmüş kumandalı otomatik kapı mekanizmaları yenisi ile değiştirilmektedir.

Avcılar Otomatik Kapı Tamiri, İstanbul Cihangir'de parça garantili otomatik kapı tamir bakım hizmeti vermektedir. Avcılar'da Firuzköy, Firuzköy, Gümüşpala, Denizköşkler ve Ambarlı'da tamir ve bakım yaptığımız işlerde önemli referanslara sahip firmayız

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search