Şirinevler Otomatik Kapı Servisi

Şirinevler otomatik kapı tamir servisi ehil ustaları ile fotoselli kapı, otomatik cam kapı, seksiyonel kapı, endüstriyel kapı, bahçe kapısı, bariyer otopark giriş sistemleri her marka ve modelin garantili yedek parça çeşidi ile tamirini yapmaktadır. Firmamız arıza kaydı sonrası otomatik kapıların tamiri için en yakın gezici servis ekibimizi adresinize yönlendirerek çözümler sunar. Arızanın giderilmesinde kullanılacak yedek parça ve tamir ücretini fiyatlandırıyoruz. Karşılıklı mutabakat sonrası uygun fiyata bakım onarımı tamirini yaparak otomatik kapınızı ilk günkü gibi çalışır vaziyette teslim eder.

Kapıda Kalmayın! 0534 312 5696 Hadı Ustayı Arayın!

Şirinevler Otomatik Kapı Tamiri

Otomatik kapılar sosyal yaşamın olduğu hemen hemen her noktada bulunmaktadırlar. Alışveriş merkezleri, mağazalar ve daha birçok işyeri otomatik kapı modelini benimsemiştir. Otomatik kapı sistemleri akıcı ve oldukça kullanışlı bir şekilde popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Kullanımın çok olduğu noktalarda zamanla birçok farklı problem yaşanabilmektedir. Yaşanan bu problemler bir süre sonra otomatik kapının çalışmasını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bunun önüne geçmek için Şirinevler otomatik kapı tamiri ekibi olarak firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Uzman kadrosu ve deneyimli çalışanları ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Güvenilir ve etkili bir biçimde çözüm odaklı çalışarak otomatik kapı tamiri hizmeti vermekteyiz.

Otomatik Kapı Bakımı ve Hizmeti

Günlük hayatın önemli bir aracı olan otomatik kapıların bakımı ve tamiri önemlidir ve ertelenmemelidir. Şirinevler otomatik kapı servisi olarak etkili bir şekilde bakım ve onarım hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sürekli olarak çalışmakta olan otomatik kapılar zamanla ve kullanıma bağlı olarak çeşitli sorunlar oluşturabilmektedir. Şirinevler fotoselli kapı tamiri bu sorunları etkili biçimde çözmektedir.

Bahçelievler Otomatik Kapı Tamiri Soğanlı Mahallemizde parça garantili otomatik kapı tamir bakım hizmeti vermektedir. Bahçelievler ilçemizin Şirinevler, Cumhuriyet mahallesi, Kocasinan, Soğanlı, Yayla, Basın sitesi, Mahmutbey, Çobançeşme ve Zafer Mahallesi'nde tamir ve bakım yaptığımız işlerde önemli referanslara sahip firmayız

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search