Ziya Gökalp Otomatik Kapı Servisi

Başakşehir Ziya Gökalp Otomatik Kapı Tamiri

Başakşehir son yüzyılda toplu konutlar ile büyüyen bir ilçemizdir. İstanbulun en modern ilçeleinden biri olmaya aday konumunda durmaktadır. İlçemizdeki yeni kurulan banka, holding, han, AVM ve lüks yapılarda kapı olarak otomatik açılıp kapanan kapılar kullanılıyor. Bu kapılar hem güzel yapılar hem de bu yapılara el değmeden steril bir şekilde girilebilmesini sağlıyor. Ziya Gökalp Mahalemizde bulunan otomatik kapı modellerinde oldukça çeşitlilik göze çarpmaktadır.

Son zamanlarda müşterilerimiz en çok fotoselli yana kayar kapı siparişi vermektedirler. Bu tür kapılarda zamanla oluşan arızaların başında sensör arızaları gelmektedir. Firmamız İstanbul'da avrupa yakasına otomatik kapı tamirinde servis maharetiyle yerinde çözümler üretmektedir.

Dönerli, alüminyum fotoselli ve seksiyonel gibi adlarla anılan bu kapıların tamamında sensor yapısı hâkim olurken bu kapılar zaman zaman arıza çıkarabiliyor. Firmamız bu kapılarda ortaya çıkan her türlü arızayı tamir ediyor. Gökalp otomatik kapı tamiri firmamız otomatik kapılar konusunda uzman bir kadroya sahip olarak hizmet sunuyor.

Ziya Gökalp Otomatik Kapı Arızaları Tamiri

Otomatik kapılarda yaşanan açılıp kapanmama, donup kalma, kırılma ve aşınma gibi sorunlara çözüm yolu sunmaktayız. Firmamıza ulaşarak Gökalp otomatik kapı tamiri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ülkemizde son dönemde otomatik kapı kullanımı son derece arttı. Bu artışla doğru orantılı olarak arızalarda da artış gösterdi. Gökalp otomatik kapı tamiri firmamız hızlı ve kaliteli çalışmalarıyla her çeşit otomatik kapı tamirinde beğeni topluyor. Bizlere ulaşarak otomatik kapılarda oluşan arızaları giderebilirsiniz.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search