Davutpaşa Otomatik Kapı Sevisi

Davutpaşa Otomatik Kapı Tamiri

İstanbul'un her bir köşesi bir başka güzel. Nitekim İstanbul ilinin Avrupa yakasında olan Esenler ilçesine bağlı olan Davutpaşa da onlardan bir tanesidir. Son yılların gözde mahallerinden olan Davutpaşa mahallesinde yeni yapılan birçok binada değişik türden otomatik kapılar kullanılıyor. Yine de bu kapılarda dönem dönem sorunlar ortaya çıkabiliyor. O zamanda Davutpaşa otomatik kapı tamiri için tam bir otomatik kapı tamir ustası olan firmamızı arayarak güvenle hizmet alıyorlar.

Otomatik Kapı Tamir Hizmetlerimiz Hakkında

Çok değişik türden olan evlerde, garajlarda, ofislerde, otellerde kısaca yaşamın olduğu her yerde son yıllarda sıkça otomatik kapı kullanılıyor. Yaşanan sorunlarda bize Davutpaşa otomatik kapı tamiri için başvuru yapıldığı zaman alanında uzman personellerimiz ilgili adrese giderek gerekli kontrolleri yaparak sorunun ne olduğunu belirliyor.

Bunun akabinde sorunun türüne göre yapılması gerekenler seri ve standartlara uygun bir biçimde gerçekleştiriliyor. Son kontrollerden sonra da müşteriye Davutpaşa otomatik kapı tamiri yapıldığı bilgisi verilerek sorunun yaşandığı yerden elemanlarımız ayrılıyor. Firmamızın fiyatları da son derece uygundur.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search