Levent Otomatik Kapı Servisi

Levent Otomatik Kapı Tamiri

İstanbul'un Beşiktaş ilçesine bağlı ve Avrupa yakasında olan Levent Mahallesi, büyük iş merkezlerinin de olduğu bir bölgedir. Çok önemli firmalara da ev sahipliği yapar. Nitekim son yıllarda yapılan birçok yeni binada otomatik kapılar kullanılıyor. Bunlarda yaşanan sorunlarda da Levent otomatik kapı tamiri hizmeti almak için kurumlar alanında kurumsal çizgisinden ödün vermeden çalışan firmamız ile iletişime geçiyorlar.

Otomatik Kapı Özellikleri

Otomatik kapılar adından da anlaşılacağı üzere otomatik olarak açılan ve akabinde kapanan kapılardır. Böylece çok daha sağlıklı bir biçimde ilgili kapalı mekâna giriş ve çıkış sağlanır. Oteller başta olmak üzere günümüzde birçok bina giriş kapısında kullanılıyorlar. Fotoselli olanları günümüzde en çok kullanılanlarıdır ki fotosel ya da başka bir nedenden ötürü de Levent otomatik kapı tamiri gereksinimi ortaya çıkabilmektedir.

Otomatik Kapı Nasıl Tamir Edilir?  

Levent otomatik kapı tamiri için öncelikle alanında uzman çalışanlarımız ilgili adrese gelerek sorunun ne olduğunu tespit eder ve sonrasında tamir işlemini gerçekleştirir. Değişmesi gereken parça varsa anında değişim yapılır.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search