Beştelsiz Otomatik Kapı Servisi

Çınar Otomatik Kapı Sistemleri, İstanbul'da tün ilçelere hızlı servis hizmeti vermektedir. Elektrikli Otomatik kapı tamirinde hızlı kalıcı çözüm üreten güvenilir bir firmadır. Gerekli teknik bilgiye sahip olan firma çalışanları fotoselli kapı sistemlerinin marka bazında yedek parça garantili hizmet vermektedir.

Firmamız otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet vermiş deneyimli bir kadroya sahiptir. Bu deneyim ve bilgi birikimiyle Zeytinburnu'nda otomatik kapı uygulamalarında imalat, montaj ve tamir işlerinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Beştelsiz Otomatik Kapı Tamiri

Son yılların kullanımda en çok tercih edilen giriş kapısı olan otomatik kapılar, hassas mekanizmalarla hareket sağlıyor. Yana açılan, dönerek açılan, fotoselli ve seksiyonel kapılarda ortaya çıkan arızaların ise mekâna özel olarak acilen tamir edilmesi gerekiyor. Firmamız Beştelsiz ilçesinde kullanım sağlanan otomatik kapı arızalarını Beştelsiz otomatik kapı tamiri hizmetleriyle kısa süre içinde tamir ediyor. Firmamıza ulaşarak otomatik kapılarda oluşan arızaları acil olarak tamir ettirebilirsiniz.

Beştelsiz Seksiyonel Kapı Tamiri

Kullanıldığı mekânda çok fazla açılıp kapanan bu kapılarda meydana gelen arızalar bilinçsiz kişilerce tamir edilmeye uygun değildir. beştelsiz otomatik kapı tamiri firmamız bu kapılarda meydana gelen tüm arızaları en nitelikli teknik ve ekipmanlarla kısa süre içinde yok ediyor. Firmamızdan otomatik kapı tamir hizmeti, otomatik kepenk ve panjur tamir hizmeti alabilirsiniz. Kullanıldığı alana lüks bir görünüm kazandıran otomatik kapıların arıza çıkarması durumunda beştelsiz otomatik kapı tamiri firmamızı tercih edebilir. Bu sıkıntı verici ve negatif durumu kısa süre içinde ortadan kaldırabilirsiniz.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search