Bağcılar Otomatik Kapı Tamiri

Bağcıların en güvenilir otomatik kapı tamir ustaları firmamız bünyesinde çalışmaktadır. Hadi Usta yönetiminde teknik bilgi ile donanmış ekibimiz İstanbul Bağcılar'da parça garantili kumandalı kapı tamir bakım hizmeti vermektedir.

Bağcılar Fotoselli Kapı Tamir Servisi; İstanbul'da tüm ilçelerde en iyi servis hizmeti götürmek için gayret göstermektedir. İlçemizde otomatik kapı tamir ustası arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmayız. Sensörlü kapı tamiri işini en iyi biz uygulamaktayız. Yıllardır teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm otomatik kapı sistemlerinin bütün markaların anakart, trafo, yedek parça bazında tamir bakım ve onarımı referansına sahibiz.

Kumandalı cam kapı tamir servisi konusunda uzman bir kadro ile uygulamalar yapmaktayız, Yetkili servis sertifikalı elemanlarımız, fotoselli kapı, otomatik cam kapı, seksiyonel kapı, endüstriyel kapı, bahçe kapısı, bariyer otopark giriş sistemleri her marka ve modelin garantili yedek parça çeşidi ile çözümler sunmaktadır. Firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda arızalanan otomatik kapıların tamiri için en yakın gezici servis ekibimizi adresinize yönlendirerek çözümler sunar. Arızanın giderilmesinde kullanılacak parça ve tamir ücretini fiyatlandırıp sizin için uygun fiyata bakım onarımı tamirini yaparak otomatik kapınızı ilk günkü gibi çalışır vaziyette teslim eder.

Bağcılar Otomatik Kapı Tamiri, her marka fotoselli kapı tamirinde en hızlı servis veren firmadır. Otomatik kapı tamir ustası, İstanbul Bağcılar'da parça garantili otomatik kapı tamir hizmeti vermektedir. Firmamız Bağcılar'da tüm ilçelerine servis hizmeti veren otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmadır.

Bağcılar Otomatik Cam Kapı Tamiri, Bağcılar Otomatik Döner Kapı Tamiri, Bağcılar Sensörlü Kapı Tamiri, Bağcılar Radarlı Kapı Tamiri, Bağcılar Kayar Kapı Tamiri, Bağcılar Hastane Kapı Tamiri, Bağcılar Ameliyathane Kapı Tamiri, Bağcılar Fotoselli Kapı Tamirinde yetkili ve sertifikalı ustalarla ciddi referanslara sahibiz. Sensörlü kapı tamirinde teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm otomatik kapı sistemlerinin bütün markaların anakart, trafo, yedek parça bazında tamir bakım ve onarımı mevcuttur. Otomatik kapı tamir servisi konusunda uzman kadrosu, yetkili servis sertifikalı elemanlarıyla, fotoselli kapı, otomatik cam kapı, seksiyonel kapı, endüstriyel kapı, bahçe kapısı, bariyer otopark giriş sistemleri her marka ve modelin garantili yedek parça çeşidi ile çözümler sunmaktayız.

Fotoselli otomatik kapı arızaları genellikle radarların bozulması veya fotosel gözlerin bozulmasından kaynaklanır. Ayrıca otomatik kapılarda motor veya işlemci arızalarıda meydana gelir. Çoğu otomatik kapı tamir servis firması her marka fotoselli kapıdan anlamaz. Bağcılar Otomatik Kapı Tamir Servisi olarak biz uzman servis ekibimizle her marka fotoselli kapıların tamirini yapmaktayız ve Bağcıların tüm ilçe semt ve mahallelerine otomatik kapı servisi vermekteyiz.

Otomatik kapı çeşitleri; Otomatik Fotoselli Kapılar, Otomatik Cam Kapılar, Otomatik Döner Kapılar, Otomatik Dairesel Kapılar, Otomatik Otel Giriş Kapıları, Otomatik Mağaza Kapıları, Otomatik Hastane Kapıları, Otomatik Ameliyathane Kapıları, Otomatik Sensörlü Kapılar, Otomatik Radarlı Kapılar, Yana Kayar Kapılar, Otomatik Avm Kapıları tamir v bakımını yaptığımıız otomatik kapı çeşitleridir.

Bağcılar da hizmet verdiğimiz semtler ve mahalleler; 100. Yıl, Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kazım Karabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Merkez, Sancaktepe, Yavuz Selim, Yeni Mahalle, Yenigün, Yıldıztepe, Bağcılar

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search