Sultangazi Otomatik Kapı Tamiri

Sultangazi Otomatik Kapı Servisi

İstanbul Sultangazi'de parça garantili otomatik kapı tamir hizmeti veren nadir firmalardan biriyiz. Sultangazi otomatik kapı tamiri servisi; ilçemizdeki tüm semtlere servis hizmeti veren otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmadır.

Sensörlü kapı tamirinde teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm otomatik kapı sistemlerinin bütün markaların anakart, trafo, yedek parça bazında tamir bakım ve onarımı mevcuttur. Otomatik kapı tamir servisi konusunda uzman kadrosu, yetkili servis sertifikalı elemanlarıyla, fotoselli kapı, otomatik cam kapı, seksiyonel kapı, endüstriyel kapı, bahçe kapısı, bariyer otopark giriş sistemleri her marka ve modelin garantili yedek parça çeşidi ile çözümler sunmaktayız. Firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda arızalanan otomatik kapıların tamiri için en yakın gezici servis ekibimizi adresinize yönlendirerek çözümler sunar. Arızanın giderilmesinde kullanılacak parça ve tamir ücretini fiyatlandırıp sizin için uygun fiyata bakım onarımı tamirini yaparak otomatik kapınızı ilk günkü gibi çalışır vaziyette teslim eder.

Sultangazi Otomatik Kapı Tamircisi olarak, tüm otomatik kapı markalarının tamirini yapmaktayız. Alanında uzman ekibimizle 7 / 24 Otomatik Kapı Servisi vermekteyiz. Sultangazi Otomatik Kapı Tamiri, Sultangazi Otomatik Kapı Servisi, Sultangazi Hastane Kapı Tamiri, Sultangazi Ameliyathane Kapı Tamiri, Sultangazi Fotoselli Kapı Tamiri, Sultangazi Otomatik Cam Kapı Tamiri, Sultangazi Otomatik Kapı Yedek Parçaları, Sultangazi Otomatik Kapı Montajı, Sultangazi Otomatik Kapı Sistemleri ile Tüm Sultangazi Genelinde Hizmetinizdeyiz.

Başlıca servis verdiğimiz otomatik kapı sistemleri; otomatik hastane kapıları, otomatik ameliyathane kapıları, fotoselli kapılar, otomatik cam kapılar, otomatik avm kapıları, otomatik mağaza kapıları, otomatik restorant kapıları, otomatik pastahane kapıları, radarlı kapılar, sensörlü kapılar ile her marka kapıların tamir servis ve yedek parçaları ile otomatik kapı servis hizmeti vermekteyiz. Sistemlerimiz ve yedek parçalarımız garantili olup 7 / 24 nöbetçi servisimiz mevcuttur.

www.otomatikkapitamirustasi.com imalat, montaj, revizyon, tadilat, satış sonrası arızalanan otomatik kapıların tamir bakım onarımı için servis hizmeti vermektedir, Müşteri memnuniyetini birincil öncelik kabul eden firmamız işini seven teknik bir ekiple hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bakım ve onarım görmesi gereken yanakayar otomatik kapılarınızı konusunda uzman ustalarımızla yerinde onarıp hizmete alıyoruz.

Sıklıkla arıza veren otomatik kapılardaki fotosel kart tamiri, ana kart tamiri, trafo tamiri, motor, kayış, dişli tamiri firmamızın garantili işçiliğiyle tamir edilmektedir. Tamir olmayacak kadar zarar görmüş otomatik kapı mekanizmaları yenisi ile değiştirilmektedir.

Sultangazi Otomatik kapı sistemleri, yılların tecrübesi ile hızlı bir şekilde arızalara müdahale ederek işlerlik kazandırmaktadır. Her model manuel veya otomatik kapılarınız için bizi arayabilirsiniz.

Sultangazi Otomatik Kapı Tamir Servisi

İstanbul bütün ilçelerine, semtlerine servis hizmeti sunan firmamız otomatik kapı tamir servisi bakım onarımını yapmaktadır. Hizmet alanlarımız, otomatik garaj kapısı, fotoselli kapı, seksiyonel kapı, otomatik bahçe kapısı, otomatik bariyer ve otomatik kepenk sistemleridir.. Her tipte otomatik kapılarınızın arıza onarımını ve rutin bakımlarını titizlikle yapmaktayız.

Sultangazi Otomatik Kapı Yetkili Servisi sertifikalı ustalarıyla her marka, çeşitli modellerin garantili yedek parça ve aksesuarları ile çözümler sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız sizlerden gelen talep doğrultusunda otomatik kapı arızalarında sizlere en yakın gezici servis ekibimizi ve ustalarımızı adresinize yönlendirerek hızlı kesin çözümler sunmaktadır.

Sultangazi'de hizmet verdiğimiz semtler ve mahalleler; 50. Yıl Mahallesi, 75. Yıl Mahallesi, Cebeci, Cumhuriyet Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Habipler, İsmetpaşa, Malkoçoğlu Mahallesi, Sultançiftliği, Uğur Mumcu Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Zübeyde Hanım Mahallesi

Kaliteli servis işçiliğimiz ve ucuz uygun ekonomik fiyatlarımız için bizi arayınız.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search