Başakşehir Otomatik Kapı Tamiri

Başakşehir Fotoselli Kapı Tamiri servisi olarak firmamız işinde sertifikalı, tecrübeli ustaları ile siz değerli Başakşehirli müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Çelik, ahşap, cam veya alüminyum otomatik kapılarınızda bütün güvenlik, montaj, bakım ve onarımlarını yeni teknolojik altyapısal işlemleri kullanarak kaliteli, pratik ve kesin sonuç veren işlemlerle hızlı bir biçimde tamamlamaktadır. Başakşehir Kapı Tamiri servisi olarak Başakşehir, Masko, Altınşehir, Güvercintepe ve çevre bölgelerinin hemen her yerinde hizmet vermekteyiz.

Eskimiş, yıpranmış otomatik kapılarınızda bir yeniliğe gitmek istediğinizde veya kullanıma bağlı olarak ortaya çıkan hasarları gidermek istediğinizde firmamız tarafından profesyonel çalışma arkadaşlarımız Başakşehir'de sizlere iş yerlerinizde veya evlerinizde kapılarınız ile yapmak istediğiniz her türlü tadilat için kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Günümüzde özellikle AVM ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan otomatik kapılarda oluşabilecek hasarları veya kapı montelerini kolay ve hızlı bir biçimde sonuca ulaştırabilen tecrübeli çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır. Gün içerisinde oluşan arızalarda uygun fiyatlarla ve kalite standartları garantili malzemeler ile arızaları gidermekteyiz.

Başakşehir Otomatik Kapı Tamir Servisi

Firmamız otomatik yanakayar kapılarınızın tamirlerini yaparken özellikle güvenlik konusunda ve kullanım ömrü açısından uzun süreler dayanabilecek malzemeler ile çalışıyor olmasından dolayı nitelikli ve özverili bir Başakşehir Kapı Tamir servisidir. Bu bağlamda kapılarınız ister fotoselli, ister alüminyum olsun, ister demir, ister cam olsun, türü markası veya modeli fark etmeksizin firmamız tüm güvenlik, bakım, onarım ve montaj işlemlerini büyük bir dikkat ve hassasiyetle yapmaktadır.

Fiyatlandırmalarımız kapılarınızın hasarına, bakım gerekliliğine modeline ve türüne göre değişkenlik gösterebileceğinden dolayı siz değerli müşterilerimizin destek hattımızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgileri alması gerekir. Uzman ve deneyimli kadromuz tadilatı veya montajı yapılacak kapının bulunduğu yere giderek hasarı, bakımı veya değişimi tespit eder ve fiyatlandırmayı kapınızdaki duruma göre belirler, bu bağlamda firmamız çalışanları olabildiğince hızlı ve kesin çözüm ile hareket edebilmek adına siz değerli müşterilerimiz için büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

Başakşehir de hizmet verdiğimiz semtler ve mahalleler; Bahçeşehir, 1.2.3 Kısım , Bahçeşehir, 4.5 Kısım, Başak, Başakşehir, Güvercintepe, Kayabaşı, Şahintepe, Ziya Gökalp, Altınşehir, Ayazma, Boğazköy, Hoşdere, Ispartakule, Metrokent, Onurkent

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search