Scrooll Otomatik Kapı Tamiri

Scroll Otomatik Kapı Sistemleri çalışma ve yaşam alanlarında azami güvenlik ve kolaylığı sağlamayı ön planda tutarak otomatik kapı imalatını yapmaktadır. Hijyen ve güvenliğin çok önemli olduğu hastahane, eczane ve diğer sağlık kurumlarında en çok Scrooll Otomatik Kapı Sistemleri tercih edilmiştir. Bu kurumlar için ideal olan elektronik geçiş sistemleri, otomatik kayar kapılar, ameliyathane kapıları, acil panik kaçış – çıkış sistemleri tamirini yaparak sağlık tesislerinde hizmet ortamlarını standartların üstüne taşıyoruz.

Ülkemizde inşaa edilen binaların geçiş sistemi ihtiyaçları kullanım özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bu bağlamda farklılık arzden geçiş sistem tercihleri de değişkenlik arzetmektedir. Firmamız her tipte Scrooll Otomatik Kapı Sistemleri tamirinde uzman bir ekiple müdahale etmektedir. Ücretsiz keşif ve yerinde hizmet anlayışını mobil ekiple sürdürmektedir.

Scrooll Otomatik Kapı montaj, bakım ve tamirinde 10 yıllık deneyimimizle sektörde saygın referanslara sahibiz. Lütfen fotoselli kapı arızalarında uygun fiyat avantajımızdan yararlanmak için iletişim kanallarımızdan randevu talep ediniz.

Scroll Radar Sistemlerinin tamiri, bakımını veya yerinde değişimini yapmaktayız.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search