BFT Vista Fotoselli Kapı Tamiri

BFT Vista Fotoselli (Radarlı) Kapılar tek tuş ile ayarlanabilen en son teknolojiyle donatılmış kapı sistemleridir. BFT Vista Fotoselli (Radarlı) Kapılarının servis bakım tamir işlerinde sertifikalı uzman ekibimizle çözümler sunmaktayız. Vista Otomatik Kapıların yedek parça temini ve değiştirilmesi konusunda 7 / 24 hizmet sağlamaktayız. BFT Vista Fotoselli Kapı

BFT Vista Fotoselli (Radarlı) Kapılar gelişen teknoloji ile birlikte yenilenmiş akıllı otomatik kapı markalarından biridir. BFT Vista Fotoselli kapı sistemleri teknolojiye ayak uydurmakta ve daha modern sistemler ile ortaya çıkmaktadır.

BFT Vista Fotoselli radarlı kapı sistemleri tek tuş ile ayarlanabilen çok özel bir sistemle donatılmıştır. Bu nedenle BFT Vista SW fotoselli kapı türü en çok tercih edilen fotoselli kapı türlerinden bir tanesidir. Bu kapıların en önemli özelliği limit switch tipi endoker ve mekanik stop gibi özellikler yer almaktadır. Bu kapı türünde termik kontrolü de kendi içerisinde bulunan kontrol mekanizmasından sağlanmaktadır. BFT Vista SW fotoselli kapılar üç ile altı saniye arasında açılma hızı ve dört ile onbeş saniye arasında kapanma hızına da sahiptir. Bu kapı türü maksimum yaklaşık yüz derecelik açılma açısına sahiptir. Bu kapı türü sıfırın altındaki derecelerde dahi sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Vista kapı türlerinin diğer bir özelliği d elektrikler gittiğinde akü ile de çalışabilmektedir. BFT vista sw fotoselli kapı fiyatları özelli ve sistem olarak çeşitli fiyat aralıklarında tüketime sunulmaktadır.

otomatikkapitamirustasi.com ekibi BFT Vista Fotoslli kapı servbisinde İstanbulun tüm ilçelerine gezici ekibi ile servis vermektedir. BFT VİSTA otomatik kapıların tamirinde firmamızdan randevu talep edebilirsiniz.

BFT Kapı motorları resim ve özellikleri için bakınız

 • BFT Motor DEIMOS 800 F QUICK Yanakayar Kapı Motoru
 • Adresimiz

  İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
  0534 312 56 96
  info@otomatikkapitamirustasi.com
  cinarotomatikkapi@gmail.com

  Whatsap Hattı

  Search