GEZE Otomatik Kapı Sistemleri

GEZE Otomatik kapı sistemlerinin tamirinde uzman ekibimizle çözümler sunuyoruz. Otomatik kapı sektöründe GEZE markası özellikle otomatik kapı kapatıcıları üretiminde marka olmuştur. Geze Otomatik Kapı Markası Logosu

Ayrıca GEZE otomatik kapı sistemleri, kapı tasarımında bizlere sınırsız olanaklar sunar. Her gün milyonlarca insan onların sağlamış olduğu konforu yaşamaktadır. Yüksek performansın, güvenlik ve emniyetin, konforun ve tasarımın birinci sırada yer aldığı, en yenilikçi işletim mekanizmaları,GEZE otomatik kapı çözümlerini, her bir giriş alanını ilgi odağı haline dönüştürmektedirler.

AVM ve büyük işhanlarında, otomatik 90 derece açılır kapılar, kolay kurulabilir ve sonradan da monte edilebilir olmaları ile karakterize edilmektedirler. Otomatikkapitamirustasi.com ekibi yana kayar kapı tamiri, otomatik kapı tamiri, fotoselli kapı tamiri ve otomatik kepenk tamirinde ciddi referanslara sahip bir firmadır.

GEZE Otomatik yana kayar kapı sistemleri teknolojik gelişmişliğinin yanında çağdaş ve şık bir görünüme sahiptirler.

Otomatik döner kapılar büyük ve prestijli ticari binaların girişlerinde kalabalık trafiğin yükünü çekerek büyük bir rahatlık kazandırmaktadırlar. Mimari güzelliği ile birlikte yüksek işlevsellik ile buluştururlar.

GEZE Aktivasyon üniteleri otomatik kapı sistemlerini kumanda ve kontrol ederler. GEZE işyerleri, işhani, AVM, ofisler ve bireysel ihtiyaçlar için tek elden çözümler sunar. GEZE otomatik kapıların tamirinde firmamızdan randevu talep edebilirsiniz.

Adresimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
0534 312 56 96
info@otomatikkapitamirustasi.com
cinarotomatikkapi@gmail.com

Whatsap Hattı

Search