Nice Otomatik Kapı Sistemleri

Ülkemizde otomatik kapı sistemleri sektöründe 10 yıllık deneyimle hizmet veren firmamız, merkezi İtalya’da bulunan Nice marka otomatik kapı ve otomatik kepenk sistemlerinin tamir ve bakımını yapmaktadır.

Nice markası ülkemizde 16 yıllık bir süreden beri otomatik kapı sektöründe etkin faaliyet gösteren seçkin markalardan biridir. Nice fotoselli kapı, Nice otomatik kapı ve Nice panjur sistemleri, tüketicinin otomatik kapı sektöründeki tüm ihtiyaçlarını karşılayan, pazarı büyüten bir firma durumuna gelmiştir. İtalya menşeli Nice marka ürünleri en büyük özelliği bütün otomasyon sistemlerini tek bir kumandayla yönetmek mümkün olmasıdır. Nice Otomatik Kapı Sistemleri

Nice, garaj kapıları, garaj kapısı motorları, dairesel kapılar, dairesel kapı motorları, yana kayar kapılar, yana kayar kapı motorları, endüstriyel kapılar, endüstriyel kapı motorları, tente motorları, panjur, panjur motorları, perde motorları, kepenk, kepenk motorları, için geniş bir ürün yelpazesini kapsayan entegre otomasyon sistemleri sunar.

Nice, onaylanmış yüksek kalitesi ve uygun fiyatları sayesinde iç mekan ve dış mekan kapılarda, her ihtiyaca yönelik geniş seçenekler sunan bir markadır. Otomatik Kapı Tamir Ustası olarak on yıllık deneyimle İstanbul’da Nice otomatik kapı, kepenk ve panjurların bakımını ve parça değişimini yapmaktadır.

Firmamız motorlu ve uzaktan kumandalı sistemleri onararak; panjur, garaj kapıları, otomatik kepenkler, bahçe kapıları, yana kayar kapılar, sürgülü kapılar, fabrika kapıları ve seksiyonel kapılar alanında hizmetini devam etmektedir.

Firmamız müsterilerine gerek ürün gerekse montaj ve servis konusunda en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedir. Otomatik kapı sorunlarınıza çözüm talepleriniz için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bilgi alınız. Hem satış hem de teknik departmanımız sürekli hizmetinizdedir.

Nice Otomatik Kapı Motorlarını ve özelliklerine bakabilirsiniz

 • Nice Run 1800 Yanakayar Kapı Motoru
 • Nice Thor 2261 Otomatik Kapı Motoru
 • Adresimiz

  İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Servis
  0534 312 56 96
  info@otomatikkapitamirustasi.com
  cinarotomatikkapi@gmail.com

  Whatsap Hattı

  Search